SCHNEIDER ELECTRIC SEDNA DESIGN Moduł Srebrny Aluminium Łącznik 1-Biegunowy Zaciski Sprężynowe 10AX-250V
0 szt.
W magazynach:
24h Bialystok
72h Central
SKU
M2080
SCHNEIDER ELECTRIC SEDNA DESIGN Moduł Srebrny Aluminium Łącznik 1-Biegunowy Zaciski Sprężynowe 10AX-250V jest do kupienia w przyrostach co 1
SCHNEIDER ELECTRIC SEDNA DESIGN Moduł Srebrny Aluminium Łącznik 1-Biegunowy Zaciski Sprężynowe 10AX-250V
Łącznik jednobiegunowy z serii Sedna Design & Elements od Schneider Electric to elegancki i praktyczny element osprzętu elektrycznego. Wykończony w kolorze srebrnego aluminium, łącznik charakteryzuje się malowaną, odporną na UV powierzchnią z wykonaną z tworzywa termoplastycznego. Jego designerski wygląd i solidne wykonanie doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.
- Wymiary: Szerokość: 73 mm, Wysokość: 73 mm, Głębokość: 37 mm, Wystawanie: 24 mm
- Stopień ochrony: IP20, co zapewnia ochronę przed dotykiem dużymi przedmiotami, lecz nie przed wodą.
- Zaciski: Beźrubaowe, co ułatwia szybką i łatwą instalację.
- Zakres mocy: 2300 W, maksymalny prąd do 10 AX, napięcie 250V - idealny do zarządzania oświetleniem lub innymi urządzeniami domowymi.
- Montaż: Podtynkowy, zapewniający estetyczne wkomponowanie w ścianę.
- Izolacja: Długość zdejmowanej izolacji kabla wynosi 13 mm.
Uwaga: Linia produktów Sedna Design & Elements nie jest kompatybilna z serią Sedna.
EAN | 3606481479235 |
---|---|
Kod Celny | 85365080 |
Producent | SCHNEIDER ELECTRIC |
Waga | 0.058000 |
Szerokość | 8,50 cm |
Wysokość | 1,10 cm |
Długość/Głębokość | 9,50 cm |
Napisz własną recenzję
Więcej od SCHNEIDER ELECTRIC