SCHNEIDER ELECTRIC SEDNA DESIGN Moduł Srebrny Aluminium Gniazdo 1xZ/U Z Przesłonami Zaciski Sprężynowe 16A-250V

Ceny po zalogowaniu
0 szt.
W magazynach:
24h Bialystok
0 szt.
72h Central
0 szt.
SKU
M1667

Lepsze ceny dla zalogowanych!.

SCHNEIDER ELECTRIC SEDNA DESIGN Moduł Srebrny Aluminium Gniazdo 1xZ/U Z Przesłonami Zaciski Sprężynowe 16A-250V jest do kupienia w przyrostach co 1

Prezentujemy SCHNEIDER ELECTRIC SEDNA DESIGN Moduł Srebrny Aluminium Gniazdo 1xZ/U Z Przesłonami Zaciski Sprężynowe 16A-250V. To nowoczesne gniazdo zasilające zostało wykonane z wysokiej jakości tworzywa termoplastycznego, odporne na działanie promieni UV, zapewniające długotrwałą niezawodność i estetykę.

Parametry produktu:

  • Kolor: srebrne aluminium z malowanym wykończeniem.
  • Wymiary: szerokość 73 mm, wysokość 73 mm, głębokość instalacyjna 38 mm, wystawanie po instalacji 29 mm.
  • Długość zdejmowanej izolacji kabla wynosi 13 mm.
  • Stopień ochrony: IP20.
  • Maksymalna moc obciążenia: 3680 W.

Instalacja tego modelu odbywa się poprzez montaż podtynkowy, a dołączone zaciski śrubowe ułatwiają stabilne i bezpieczne połączenie.

Uwaga: produkty z serii Sedna Design & Elements marki Schneider Electric nie są kompatybilne z seria Sedna.

Więcej informacji
EAN3606481479129
Kod Celny85366990
ProducentSCHNEIDER ELECTRIC
Waga0.070000
Ilość Faz1-faza
Szerokość1,70 cm
Wysokość1,10 cm
Długość/Głębokość1,50 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SCHNEIDER ELECTRIC SEDNA DESIGN Moduł Srebrny Aluminium Gniazdo 1xZ/U Z Przesłonami Zaciski Sprężynowe 16A-250V
Twoja ocena
Więcej od SCHNEIDER ELECTRIC
Copyright © 1992-obecnie ecoABM Kamil Andruszkiewicz Wszelkie prawa zastrzeżone.