Produkt znajdujący się tylko w magazynie "Bialystok" oznacza, że zamówienie będzie zrealizowane lub gotowe do odbioru w 24h. W pozostałych przypadkach zamówienie będzie realizowane przez magazyn "Central", co może wydłużyć realizację o około 3 dni.
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu IEC 60947-2 przy 230 V: 10
Rodzaj napięcia: AC
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn EN 60898 przy 230 V: 6
Głębokość wbudowania: 74
Napięcie znamionowe: 400
kod produktu Noark - 100144
CHARAKTERYSTYKA SERII Ex9BN:
Modułowe wyłączniki nadprądowe serii Ex9BN są uniwersalnymi urządzeniami dla wszystkich typów aplikacji spełniających wysokie wymagania norm do użytku domowego zgodnie z EN 60898 w zakresie prądów znamionowych od 1 do 63 A.
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn wynosi 6kA.
W każdym przypadku Icn odnosi się do wszystkich wersji wyłączników, tj. do prądu znamionowego do 63 A i charakterystyk wyzwalania B, C, D.
Wyłączniki nadprądowe serii Ex9BH dostępne są w wykonaniach 1, 1+N, 2, 3, 3+N, 4 -biegunowych, gdzie szerokości bieguna odpowiada jeden moduł – 18 mm.
Charakterystyki wyzwalania: B, C, D. W odniesieniu do parametrów mechanicznych serie Ex9BH i Ex9BN są w pełni zgodne.
Mogą być łączone z szeroką gamą akcesoriów, w tym ze stykami pomocniczymi, stykami pomocniczymi zadziałania, wyzwalaczami wzrostowymi, podnapięciowymi oraz nadnapięciowymi lub blokami różnicowoprądowymi.
Możliwe jest tworzenie różnorodnych kombinacji akcesoriów.
Kombinacje te ograniczone są jedynie przez całkowitą liczbę, a nie rodzaj akcesoriów – wszystkie elementy pasują do siebie.
Można zamontować do trzech jednostek styków pomocniczych lub styków pomocniczych zadziałania oraz do dwóch jednostek wyzwalaczy.
CECHY WSPÓLNE SERII:
Wyłączniki nadprądowe zgodne z IEC / EN 60898-1
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn 6 kA
1 do 4 biegunów
Charakterystyki wyzwalania B, C, D
Prąd znamionowy do 63 A
Napięcie znamionowe 230/400 V AC, 48 V DC (na biegun)
Instalacja paneli fotowoltaicznych jest procesem wymagającym precyzji, wiedzy i doświadczenia. Nawet drobne błędy mogą wpływać na wydajność systemu, jego bezpieczeństwo oraz trwałość. W tym artykule omówimy najczęstsze błędy popełniane przez instalatorów fotowoltaiki oraz przedstawimy sprawdzone metody ich unikania.