Growatt SPA10000TL3-BH UP Inwerter Hybrydowy 10kW 3F 2MPPT
Produkt wycofany
Stany magazynowe dostępne po zalogowaniu
SKU
2745
Growatt SPA10000TL3-BH UP Inwerter Hybrydowy 10kW 3F 2MPPT jest do kupienia w przyrostach co 1
Parametry techniczne
- Wymiary: 505x453x198 mm
- Waga: 30 kg
- Wilgotność względna: 0-100%
- Zakres temperatury pracy: -25°C do +60°C
- Zużycie własne (noc): < 13 W
- Stopień ochrony: IP 65
- Topologia: beztransformerowa
- Chłodzenie: naturalne
- Dopuszczalna wysokość pracy: 3000 m
Wejście DC
- Zakres napięcia akumulatora: 100-550 V
- Maksymalny prąd ładowania oraz rozładowania: 25 A
- Moc ciągłego ładowania i rozładowywania: 10000 W
- Typ baterii: litowo - żelazowo - fasforowa
Wyjście AC
- Moc nominalna AC: 10000 W
- Maksymalna moc pozorna AC: 10000 VA
- Nominalne napięcie AC (zakres*): 230 V (310-476 V)
- Częstotliwość sieci AC (zakres*): 50/60 Hz (45-55 Hz/ 55-65 Hz)
- Maksymalny prąd wyjściowy: 15.2 A
- THDi: <3%
- Rodzaj podłączenia do sieci AC: 3W + N + PE
- Regulowany współczynnik mocy: 0.8 wiodący...0.8 indukcyjny
- Czas połączenia: <10ms
Wydajność
- Maksymalna sprawność: 98.2 %
- Sprawność europejska: 97.5 %
Zabezpieczenia
- Ochrona przeciwprzepięciowa AC: KLASA II
- Ochrona przed odwrotnym działaniem baterii: TAK
- Zabezpieczenie przeciwzwarciowe AC: TAK
- Monitoring zwarcia doziemnego: TAK
- Monitoring parametrów sieci: TAK
- Ochrona przed pracą wyspową: TAK
- Monitorowanie prądu różnicowego: TAK
- Monitorowanie rezystancji izolacji: TAK
- Gwarancja: 10 lat
*Zakres napięcia AC może różnić się w zależności od normy sieciowej danego kraju.
| EAN | 4136488488170 |
|---|---|
| Producent | Growatt |
| Waga | 30.000000 |
| Ilość Faz | 3-fazy |
| Moc kW | 10,00 kW |
| Ilość MPPT | 2 |
| Minimalne Napięcie Wejściowe | 100,00 V |
| Maksymalny Prąd Wejściowy | 15,20 A |
| Maksymalne Napięcie Wejściowe DC | 550,00 V |