Elektro-Plast Nasielsk Areo Rozdzielnia Plastikowa PT 36M 2x18 PE+N IP40 Drzwi Dymne

Ceny po zalogowaniu
17 szt.
W magazynach:
24h Bialystok
0 szt.
72h Central
17 szt.
SKU
M4822

Lepsze ceny dla zalogowanych!.

Elektro-Plast Nasielsk Areo Rozdzielnia Plastikowa PT 36M 2x18 PE+N IP40 Drzwi Dymne jest do kupienia w przyrostach co 1

Elektro-Plast Nasielsk Areo Rozdzielnia Plastikowa PT 36M 2x18 PE+N IP40 Drzwi Dymne

Wykonana z wytrzymałego plastiku rozdzielnia Elektro-Plast Nasielsk Areo PT 36M 2x18 PE+N IP40 z przezroczystymi, dymnymi drzwiami stanowi idealne rozwiązanie do organizacji i ochrony obwodów elektrycznych w przestrzeniach zamkniętych. Produkt zapewnia efektywną izolację komponentów elektrycznych dzięki klasie szczelności IP40, chroniąc je przed wnikaniem kurzu i niewielkim zabrudzeniom.

  • Model: PT 36M 2x18 PE+N
  • Liczba modułów: 2 x 18
  • Stopień ochrony: IP40 - ochrona przed ciałami stałymi o wielkości 1 mm i większych
  • Drzwi: Dymne, przezroczyste, ułatwiające identyfikację i inspekcję bez potrzeby otwierania rozdzielnicy
  • Montaż: Przeznaczona do montażu naściennego
  • Zastosowanie: Idealnie nadaje się do użycia w mieszkaniach, biurach oraz innych przestrzeniach komercyjnych

Produkt oferuje praktyczność i bezpieczeństwo, będąc równocześnie estetycznym dodatkiem do każdego wnętrza. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują niezawodnej i funkcjonalnej rozdzielnicy elektrycznej.

Więcej informacji
EAN 5904161511205
Kod Celny 85381000
Producent Elektroplast Nasielsk
Waga 0.500000
Szerokość 48,00 cm
Wysokość 18,00 cm
Długość/Głębokość 45,00 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Elektro-Plast Nasielsk Areo Rozdzielnia Plastikowa PT 36M 2x18 PE+N IP40 Drzwi Dymne
Twoja ocena
Więcej od Elektroplast Nasielsk
Copyright © 1992-obecnie ecoABM Kamil Andruszkiewicz Wszelkie prawa zastrzeżone.