Sunova Solar

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Sunova Solar, założona w 2016 roku, jest kompleksowym dostawcą zintegrowanych rozwiązań systemowych, skupiającym się na badaniach i rozwoju oraz produkcji produktów słonecznych dystrybuowanych globalnie, specjalizującym się również w rozwoju elektrowni fotowoltaicznych.

Obecnie Sunova Solar zarządza oddzielnymi zakładami produkcyjnymi w Wuxi i Wietnamie. Do drugiej połowy 2023 roku Sunova Solar będzie posiadać pełną zdolność produkcyjną wynoszącą 10 GW modułów fotowoltaicznych. Jednocześnie Sunova Solar utworzyła swoje własne oddziały i biura w Niemczech, Brazylii, Polsce, Holandii, Meksyku, Wietnamie i innych krajach za granicą. Ponadto nawiązała współpracę z ponad 100 wiodącymi podmiotami branżowymi w ponad 20 krajach i regionach na całym świecie. Do pierwszego kwartału 2023 roku Sunova Solar dostarczyła z powodzeniem blisko 5 GW modułów do różnych lokalizacji na całym świecie.

Funkcjonując jako dostawca kompleksowych rozwiązań fotowoltaicznych, Sunova oferuje klientom nie tylko szeroki zakres rozwiązań systemów energetycznych, ale także wprowadza na rynek produkty do magazynowania energii i falowniki. Obecnie system All in One Energy Storage System został wprowadzony na rynek europejski, podczas gdy mikrofalownik zyskał znaczną popularność na rynku południowoamerykańskim. W przyszłości Sunova planuje wprowadzić kolejne rozwiązania fotowoltaiczne.

Sunova Solar Logo

Visit the b2b.ecoabm.com website to make a purchase.

The ecoabm.pl website is designed for local sales in Poland.

Copyright © 1992-obecnie ecoABM Kamil Andruszkiewicz Wszelkie prawa zastrzeżone.