Elkar

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

ELKAR – Lider w produkcji elektronicznych zapłonników i komponentów elektronicznych

Firma ELKAR, założona w 1995 roku, zdobyła pozycję lidera na polskim rynku w produkcji elektronicznych zapłonników oraz innych specjalistycznych komponentów elektronicznych. Produkty firmy są wykorzystywane w wielu różnych zastosowaniach, od opraw ulicznych i parkowych, poprzez ogrodnicze systemy doświetlania roślin, aż po zaawansowane systemy iluminacji dyskotekowej i solariów.

Innowacyjność i szerokie zastosowanie produktów ELKAR

Nasza oferta obejmuje zapłonnikii do lamp sodowych i metalohalogenkowych, które są niezbędne w nowoczesnych systemach oświetleniowych zarówno w przestrzeni publicznej, jak i komercyjnej. Dzięki naszym produktom, oświetlenie staje się bardziej efektywne i niezawodne.

Ostatnio wprowadziliśmy na rynek bimetalowy wyłącznik termiczny, który stanowi część naszej linii produktów dedykowanych do regulacji temperatury w urządzeniach powszechnego użytku. Wyłącznik ten znajduje zastosowanie w silnikach elektrycznych, transformatorach, pompach, piecach, klimatyzatorach, spawarkach, ogrzewaczach wody, grzałkach elektrycznych w akwariach, oraz w systemach wentylacyjnych.

Wysoka jakość i uznane produkty

ELKAR stawia na najwyższą jakość produkcji, co zostało docenione przez wielu znaczących klientów, w tym firmy takie jak „ELGO Gostynin”, „ES SYSTEM Wilkasy”, „MESKO-OPRAWY”. Nasza ciągła dbałość o detale i innowacyjność technologiczna to klucz do naszego sukcesu i zaufania, jakim obdarzają nas klienci.

Produkty ELKAR dostępne na ecoABM

Dodatkowo, w naszym asortymencie znajdziesz transformatory karkasowe na rdzeniach ferrytowych, bezkarkasowe, cewki oraz dławiki, które są powszechnie stosowane w wielu branżach elektronicznych. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby zarówno nowoczesnych technologii, jak i tradycyjnych aplikacji przemysłowych.

W hurtowni ecoABM znajdziesz szeroki wybór produktów ELKAR, które gwarantują niezawodność i wysoką efektywność. Nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań dopasowanych do Twoich specyficznych potrzeb.

Elkar

Visit the b2b.ecoabm.com website to make a purchase.

The ecoabm.pl website is designed for local sales in Poland.

Copyright © 1992-obecnie ecoABM Kamil Andruszkiewicz Wszelkie prawa zastrzeżone.