Heiko Brisa JZ025-C2 Klimatyzator 2.6kW Zew.

Przedsprzedaż
SKU
2233
Klimatyzator Heiko Brisa 2,6kW / JS025-C2 jednostka zewnętrzna

SPLIT
Klimatyzatory ścienne BRISA to nowoczesne urządzenia o wysokiej efektywności energetycznej, wyposażone w najwyższej jakości sprężarki. Ciekawa stylistyka klimatyzatorów BRISA powoduje, że to idealny wybór do domu lub biura. Kontrolę temperatury i korzystanie z funkcjonalności klimatyzatorów ułatwia sterowanie Wi-Fi w standardzie oraz bezprzewodowy pilot znajdujący się w zestawie.

Sterowanie Wi-Fi
Sterowanie Wi-Fi dostępne w standardzie, które pozwala sterować Twoim klimatyzatorem za pomocą telefonu połączonego do sieci Internetowej z każdego miejsca. Wygodna i intuicyjna aplikacja Wi-Fi INTELLIGENT AIR umożliwia dostęp do wszystkich podstawowych ustawień klimatyzatora.

Wysoka energooszczędność
Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwoliło na znaczne zmniejszenie zużycia energii zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Heiko to urządzenia o klasie energetycznej A++/A+.

Przepływ powietrza SMART
Innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na kontrolowanie przepływu powietrza. Strumień kierowany jest do góry podczas chłodzenia i w dół w czasie grzania, co pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza, unikając tym samym bezpośredniego nawiewu na człowieka.

Kontrola przepływu powietrza
Możliwość sterowania żaluzjami przepływu powietrza w pionie oraz poziomie pozwala na dokładne nakierowanie strumienia powietrza. Funkcja sterowania góra-dół jest dostępna z poziomu sterownika bezprzewodowego oraz z Aplikacji Wi-Fi Intelligent Air.
Sterowanie prawo-lewo dokonywane jest w sposób ręczny.

Cicha praca
Użyte w konstrukcji klimatyzatora komponenty i zoptymalizowany system strumienia powietrza gwarantują cichą pracę, dzięki czemu można odczuć komfort w czasie pracy, czy wypoczynku.

5 lat gwarancji
Na klimatyzatory Split i Multi Split Heiko przysługuje 5 lat gwarancji.
Więcej informacji
EAN 4131518432215
Producent Heiko
Waga 25.300000
Gwarancja 5
Moc 2 600,00 W
Moc kW 2,60 kW
Ilość Faz 1-faza
Czynnik Chłodniczy R32
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Więcej od Heiko
Copyright © 1992-obecnie ecoABM Kamil Andruszkiewicz Wszelkie prawa zastrzeżone.