Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Firma ecoABM obecnie skupia swoją działalność  na terenie Podlasia, jednak planujemy zdecydowanie poszerzyć nasze działania. Zatem jeśli jesteś z województwa pomorskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego lub małopolskiego,  bądź chcesz rozpocząć w którymś z nich swoją karierę Przedstawiciela Handlowego ds. OZE, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Zakres obowiązków:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B,
• utrzymywanie dobrych relacji z firmami instalatorskimi,
• przygotowywanie ofert handlowych,
• odbywanie spotkań handlowych oraz negocjowanie kontraktów,
• budowanie pozytywnego wizerunku marki oraz wzmacnianie jej rozpoznawalności,
• analiza rynku, konkurencji oraz potrzeb klientów biznesowych.

Co powinien mieć kandydat idealny:
• doświadczenie w sprzedaży B2B (preferowana branża OZE),
• znajomość specyfiki rynku oraz oferowanego produktu (własna baza klientów będzie dodatkowym atutem),
• samodzielność w działaniu i bardzo dobrą organizację pracy,
• komunikatywność oraz podejście proaktywne,
• silną motywację,
• prawo jazdy kat. B.

Co my oferujemy w zamian:
• zatrudnienie w oparciu o przejrzystą i korzystną umowę B2B,
• udział w wartościowych szkoleniach produktowych oraz sprzedażowych,
• możliwość budowania własnego zespołów handlowców,
• wsparcie doświadczonych specjalistów z zakresu fotowoltaiki,
• wsparcie działu marketingu.

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w sprzedaży i poznać lub zagłębić się w szybko rozwijającą się branże OZE wyślij nam swoje CV (prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)) na adres rekrutacja@ecoabm.pl lub przez formularz na dole strony.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera.

• bieżąca obsługa magazynu: przyjmowanie, rozmieszczanie, kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi standardami,

• dbałość o powierzony towar i mienie firmy,

• zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towarów przez magazyn,

• weryfikacja zgodności ilościowej i jakościowej przyjmowanych oraz wydawanych towarów,

Kompletowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,
Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

• umiejętność pracy w zespole,

• dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność,

zdolność priorytetyzowanie powierzonych zadań,
zdolność logicznego myślenia.

Oferujemy:

umowę o pracę po okresie próbnym,
kursy doszkalające,
praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00,
Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że odezwiemy się do wybranych osób.

Prosimy o dołączenie do CV oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@ecoabm.pl z dopiskiem “Magazynier” lub przez formularz zgłoszeniowy na dole strony.

Zostań instalatorem PV razem z ecoABM!

Chcesz zaistnieć w najlepiej rozwijającym się sektorze branży instalatorskiej?

Już od jutra możesz:

• pracować w rozwijąjącym się sektorze branży energetyki odnawialnej,

• stać się specjalistą poszukiwanym w kraju oraz za granicą,

• znaleźć się na liście instalatorów.

Jesteśmy w stanie zagwarantować:

• opiekę koordynatora instalacji (umówiony harmonogram prac, zapewnienie logistyki, dostawy kompletnego sprzętu, pomoc techniczną),

• szkolenia produktowe,

• stałe zatrudnienie w oparciu o systematyczne zlecenia,

• możliwość ciągłego rozwoju dzięki uczestnictwu w szkoleniach,

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

• pracę w bardzo doświadczonym i profesjonalnym zespole, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi,

• współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą w branży OZE,

• terminowe wynagrodzenie,

• profesjonalne projekty instalacji,

• pełne zaopatrzenie magazynowe.

Wymagania:

• mile widziane uprawnienia SEP E i D do 1kW (nie są konieczne),

• możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów,

• sprawność fizyczna (praca wymaga przenoszenia ciężkich elementów),

• umiejętność logicznego myślenia,

• sumienność, dyspozycyjność i zaangażowanie,

• umiejętności manualne/monterskie

Szukamy również niezależnych ekip monterskich oferując wysokie stawki.

Prosimy o wysyłanie CV przez formularz zgłoszeniowy na dole strony lub na adres rekrtuacja@ecoabm.pl z dopiskiem “Monter”

Firma ecoABM zajmująca się instalacjami fotowoltaicznymi zatrudni hostessy i hostów do pracy w galerii handlowej. Praca polega na zapraszaniu klientów do wypełnienia ankiet dotyczących fotowoltaiki.

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:
– dyspozycyjności (praca w godzinach 12-21),
– komunikatywności,
– otwartości,
– statusu studenta.

W zamian oferujemy:
– wynagrodzenie składające się z podstawy + premii,
– praca w młodym zespole,
– możliwość wypłat tygodniowych.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub drogą mailową (rekrutacja@ecoabm.pl z dopiskiem “hostessa/host)

Dołącz do naszego zespołu już dziś! Aplikuj przez formularz poniżej!