Zestawy do samodzielnego montażu- zobacz jakie to proste na podstawie historii Pana Władysława

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Zestawy fotowoltaiczne do samodzielnego montażu to ekonomiczna alternatywa dla osób, które mają zdolności manualne. Poznajcie historie Pana Władysława, który dzięki uprawnieniom SEP oraz zdolnościom technicznym zaoszczędził prawie 6 000 złotych:

Wiele słyszałem o fotowoltaice, jednak były to skrawki informacji, które nigdy nie łączyły się w całość. Dopiero kiedy mój szwagier kupił instalację z montażem dowiedziałem się więcej. Po pierwsze, że dofinansowanie należy się praktycznie każdemu, po drugie że taka instalacja od dnia zakupu już w przeciągu tygodnia może wylądować na dachu i produkować prąd. Kiedy ekipa montażowa przyjechała, obserwowałem jej pracę i zadałem kilka pytań. Uświadomiłem sobie, że nie jest to tak trudne jak sobie wyobrażałem. Byłem wcześniej budowlańcem i mam uprawnienia SEP więc pomyślałem, że mógłbym zrobić to sam. Od montażystów dostałem numer do firmy, aby zapytać o zestaw do samodzielnego montażu. Okazało się, że jeśli zamontuję go sam zaoszczędzę prawie 6 000 złotych, a wraz z zestawem dołączona jest instrukcja. Zestaw przyszedł 4 dni po zamówieni. Instrukcja była przejrzysta, a do tego Pan Wojtek, handlowiec który sprzedał mi zestaw był cały czas pod telefonem w razie pytań. Zamontowanie było dużo prostsze, a przy pomocy specjalisty miałem pewność, że robię wszystko poprawnie. Instalacja pracuje już od 3 miesięcy i polecam wszystkim takie rozwiązanie. Szybsze i tańsze niż się spodziewałem, szczególnie teraz, kiedy rachunki za prąd wynoszą 18 złotych miesięcznie. “
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wygląda pomoc techniczna naszych specjalistów w wypadku zakupu zestawu fotowoltaicznego zadzwoń:

732 489 365

ecoABM

ecoABM

Wykonywanie instalacji fotowoltaicznych Białystok – hurtownia fotowoltaiczna Podlasie. Działamy od 1992 roku.

Komentarze