Pewnie zastanawiacie się jaką ofertę na Black Week przygotowaliśmy i czy w ogóle warto brać pod uwagę tak zwane „Black Week” na Polskim rynku.
Oferta którą przygotowaliśmy jest MEGA opłacalna dla konsumenta, który w najbliższym czasie chciałby obniżyć rachunki za prąd i założyć instalację fotowoltaiczną.
Jest to oferta dla tych którzy lubią prace manualne. Bo właśnie dzięki samodzielnemu montażowi oszczędzasz najwięcej. Dodatkowo dolicz zniżki z okazji Black Week i zobacz finalną cenę i sprawdź ile zaoszczędzić.
W tym roku przygotowaliśmy bardzo ciekawą ofertę, która szybko się nie powtórzy.

  • zniżki na zestaw fotowoltaiczny FoxESS i JA Solar w zależności od jego mocy oraz rodzaju pokrycia,
  • Kup 2 lub 3 zestawy i zyskaj jeszcze więcej. Może Twój sąsiad lub szwagier też planuję założyć fotowoltaikę? To świetnie! Dzięki temu otrzymacie jeszcze większy rabat przy zakupie 2 lub 3 zestawów.
  • Budujesz dom i chcesz oszczędzić? Im wcześniej zdecydujesz się na kupno zestawu fotowoltaicznego tym więcej zaoszczędzisz. Kup zestaw w promocyjnej cenie z okazji Black Week a my go dla Ciebie przechowamy lub spakujemy, żeby w bezpiecznym miejscu poczekał na montaż.

W dniach od 22 do 26 listopada specjalnie dla was przygotowaliśmy ofertę – BLACK WEEK. Wypełnij formularz poniżej, a my powiemy ile % mniej zapłacisz!

Regulamin promocji Black Week