Pewnie zastanawiacie się jaką ofertę na Black Firday przygotowaliśmy i czy w ogóle warto brać pod uwagę tak zwane „Black Friday” na Polskim rynku.
Oferta którą przygotowaliśmy jest MEGA opłacalna dla konsumenta, który w najbliższym czasie chciałby obniżyć rachunki za prąd i założyć instalację fotowoltaiczną.
Jest to oferta dla tych którzy lubią prace manualne. Bo właśnie dzięki samodzielnemu montażowi oszczędzasz najwięcej. Dodatkowo dolicz zniżki z okazji Black Friday i zobacz finalną cenę i sprawdź ile zaoszczędzić.
W tym roku przygotowaliśmy bardzo ciekawą ofertę, która szybko się nie powtórzy.

  • zniżki na każdy zestaw w zależności od jego mocy,
  • Kup 2 lub 3 zestawy i zyskaj jeszcze więcej. Może Twój sąsiad lub szwagier też planuję założyć fotowoltaikę? To świetnie! Dzięki temu otrzymacie jeszcze większy rabat przy zakupie 2 lub 3 zestawów.
  • Budujesz dom i chcesz oszczędzić? Im wcześniej zdecydujesz się na kupno zestawu fotowoltaicznego tym więcej zaoszczędzisz. Kup zestaw w promocyjnej cenie z okazji Black Friday, a my go dla Ciebie przechowamy lub spakujemy, żeby w bezpiecznym miejscu poczekał na montaż.

W dniach od 23 do 27 listopada specjalnie dla was przygotowaliśmy ofertę – BLACK FRIDAY. Wypełnij formularz poniżej, a my powiemy ile % mniej zapłacisz!

Regulamin promocji Black Friday