USŁUGI22

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

OFERTA USŁUGOWA

Oferujemy sprawdzoną i skuteczną technologię popartą fachowym wykonawstwem oraz wieloletnią gwarancją na wykonane roboty. Nasze materiały posiadają wymagane prawem budowlanym polskie aprobaty dopuszczające je do stosowania w budownictwie.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, naprawą i wykonastwem dachów płaskich (zielonych) oraz tarasów z użyciem nowoczesnych technologii.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

DACHY PŁASKIE I TARASY

Zajmujemy się profesjonalną konserwacją obiektów zabytkowych w tym: czyszczenie, osuszanie, odwadnianie, rekonstruowanie, izolacje..

SPRAWDŹ WIĘCEJ

KONSERWACJA ZABYTKÓW

Specjalizujemy się projektowaniem, montażem oraz obsługą odnawialnych źródeł energii takich jak: panele pv, solary, pompy ciepła itp.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Kolor naszej firmy to zieleń. Chętnie zajmiemy się Państwa ogrodem, by pozostał w tej odcieni. Zagwarantuje to system nawadniający, obok którego chętnie zbudujemy wymarzoną altankę czy wiatę.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

KONSTRUKCJE OGRODOWE I SYSTEMY NAWADNIANIA

Dysponujemy wieloma maszynami ciężkimi i doświadczonymi operatorami co przekłada się na udaną współpracę w zakresie prac ziemnych.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

PRACE ZIEMNE I FUNDAMENTOWE

ecoABM to także sklepABM, w którym znajdą Państwo najwyższej jakości systemy elewacyjne takie jak: tynki, siatki i kleje firmy Weber. Połączenie eko rozwiązań materiałowych z fachowym wykonaniem to gwarancja solidności.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

ELEWACJE I DOCIEPLANIE

SPRAWDŹ NASZ SKLEP BUDOWLANY

SZEROKA GAMA PRODUKTÓW BUDOWLANYCH (TYNKI, IZOLACJE, KLEJE, POSADZKI...)
NASI PARTNERZY
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image