USŁUGI

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

OFERTA USŁUGOWA

Oferujemy sprawdzoną i skuteczną technologię popartą fachowym wykonawstwem oraz wieloletnią gwarancją na wykonane roboty. Nasze materiały posiadają wymagane prawem budowlanym polskie aprobaty dopuszczające je do stosowania w budownictwie.

Dachy Płaskie i Tarasy

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, naprawą i wykonastwem dachów płaskich (zielonych) oraz tarasów z użyciem nowoczesnych technologii.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Konserwacja Zabytków

Zajmujemy się profesjonalną konserwacją obiektów zabytkowych w tym: czyszczenie, osuszanie, odwadnianie, rekonstruowanie, izolacje..

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Instalacje Fotowoltaiczne

Specjalizujemy się projektowaniem, montażem oraz obsługą odnawialnych źródeł energii takich jak: panele pv, solary, pompy ciepła itp.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Konstrukcje Ogrodowe i Systemy Nawadniania

Kolor naszej firmy to zieleń. Chętnie zajmiemy się Państwa ogrodem, by pozostał w tej odcieni. Zagwarantuje to system nawadniający, obok którego chętnie zbudujemy wymarzoną altankę czy wiatę.

Learn more

Prace Ziemne i Fundamentowe

Dysponujemy wieloma maszynami ciężkimi i doświadczonymi operatorami co przekłada się na udaną współpracę w zakresie prac ziemnych.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Elewacje i Docieplanie

ecoABM to także sklepABM, w którym znajdą Państwo najwyższej jakości systemy elewacyjne takie jak: tynki, siatki i kleje firmy Weber. Połączenie eko rozwiązań materiałowych z fachowym wykonaniem to gwarancja solidności.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

SPRAWDŹ NASZ SKLEP BUDOWLANY

SZEROKA GAMA PRODUKTÓW BUDOWLANYCH (TYNKI, IZOLACJE, KLEJE, POSADZKI...)
NASI PARTNERZY
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image