SYSTEMY NAWADNIAJĄCE

Systemy nawadniające

Nie ma nic lepszego od relaksu w naszym ogrodzie z rodziną i przyjaciółmi. W zadbaniu o piękno ogrodu nieocenioną pomoc niesie automatyczny system nawadniający, dzięki któremu nasz ogród wygląda przepięknie bez względu na to czy mamy czas na jego pielęgnację.

Podstawą systemu są wynurzane tryskacze, które w chwili, gdy nie pracują zanurzają się w ziemi nie sprawiając żadnego problemu podczas koszenia. Całość systemu połączona jest elektrozaworami, które wynurzają poszczególne sekcje i nawadniają teren. System jest wyposażony w czujnik deszczu, dzięki któremu nie trzeba martwić się o wyłączanie systemu w czasie opadów.

Wybór systemu nawadniania ogrodu zależy od budżetu, aranżacji ogrodu i jego rozmiaru. Trawnik zostanie najlepiej nawodniony za sprawą zraszaczy wynurzalnych, które są skuteczne i nie wpływają na wygląd ogrodu. Rabaty, krzewy i warzywniaki zostaną idealnie wypielęgnowane bez zbędnego wysiłku dzięki instalacji nawadniania kropelkowego. Niewielkie drzewka czy średnie rabaty wymagają instalacji zraszaczy niewynurzalnych.

Altanki i konstrukcje drewniane

Firma ecoABM świadczy także usługi wykonywania konstrukcji ogrodowych takich jak huśtawki, ławki, budy, zjeżdżalnie, szopy, garaże, szklarnie itp. Wybierając naszą firmę macie Państwo pewność, że konstrukcje będą wykonane bezpiecznie, szybko oraz solidnie, co pozwoli na bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Korzystamy z własnego składu drzewnego, co przekłada się na jakość materiałów, z których wykonujemy konstrukcje

Zalety i Korzyści z Systemu

 • Są w pełni zautomatyzowane – system sam zadba o właściwe podlewanie roślin i trawnika, gdy spadnie wystarczająca ilość deszczu – nie będzie podlewał do momentu zapotrzebowania
 • Systemy nawadniania są ciche oraz bardzo wydajne. Nadają się do zastosowania wokół domu i firmy
 • Pomagają stworzyć i utrzymać gęste i zdrowe trawniki
 • Zraszacze wynurzają się z poziomu gruntu, a następnie znikają chowając się do ziemi po skończeniu podlewania, co umożliwia bezkonfliktowe koszenie i chodzenie
 • Przyczyniają się do odpowiedniego wzrostu i kondycji roślin
 • Oszczędzają Twój czas przeznaczany na podlewanie
 • Są przyjazne dla środowiska
 • Oszczędzają wodę
 • Potęgują działanie nawozów – szczególnie ważne przy trawnikach
 • Są łatwe i przyjazne w użyciu
 • Trwałe, niezawodne i dyskretne (natrysk może odbywać się wczesnym rankiem)
 • Dzisiejsze ceny systemów są zaskakująco przystępne

Jak to działa ?

 

Każdy ogród wymaga regularnej pielęgnacji, by mógł zachować swoje piękno i  prawidłowo się rozwijać. Hodowanie roślin wiąże się z ich częstym i regularnym podlewaniem, jednak w codziennym życiu często trudno znaleźć na to czas. Na szczęście dzięki naszym systemom nawadniania ogrodów podlewanie ogrodu może odbywać się bez Twojego udziału.

Zaprojektowana przez nas instalacja eliminuje problem oddzielnego podlewania każdej rośliny za pomocą konewki lub węża. System nawadniania ogrodu to najlepsze rozwiązanie dla osób zapracowanych lub posiadających duży ogród. Pozwala on na znaczną oszczędność czasu oraz pieniędzy. To jednorazowy wydatek, który z czasem bardzo korzystnie się zwraca. Potrzeby poszczególnych roślin zostaną zaspokojone i nie będziesz musiał obawiać się o ich wzrost czy dobry wygląd. Systemy nawadniania ogrodów montowane są zarówno w donicach kwiatowych, jak i w innych dekoracyjnych kompozycjach, służą również do nawadniania warzyw i owoców.

Nasza oferta

Jeśli jesteście Państwo zmęczeni podlewaniem trawnika ręcznie lub nieustannym przekładaniem zraszacza, to z pewnością lepszym rozwiązaniem jest instalacja naszego systemu i spożytkowanie czasu podlewania na relaks z rodziną. Częstym problemem jest też niewiedza jak często i w jakiej ilości należy podlewać ogród. Spędzaj wolny czas korzystających z trawnika, a nie podlewając go!

ecoABM zawsze profesjonalnie ocenia potrzeby ogrodu, na którym ma zostać zainstalowany system nawadniania ogrodu. Bierzemy pod uwagę zagospodarowanie terenu oraz ciśnienie i wydajność ujęcia wodnego, a także ewentualne utrudnienia. Nasza firma oferuje projekt, dobór oraz montaż kompletnego i profesjonalnego systemu nawodnieniowego.

Oferujemy najwyższej klasy systemy automatycznego nawadniania zarówno dla ogrodów prywatnych jak i obiektów komercyjnych np. boiska sportowe, siedziby firm, restauracje, hotele, stacje benzynowe itp.

Używamy komponentów, tylko najwyższej jakości, takich firm jak Rain Bird, Wheathermatic, Toro, Nelson oraz Hunter. 

Najważniejszy jest profesjonalizm – stawiamy na dokładność i wysoką jakość wykonywanych prac, oraz długofalową współpracę z klientami

Współpraca z nami to:

 • Współpraca z profesjonalistami
 • Gwarancja na wszystkie wykonane prace
 • Na życzenie serwis pogwarancyjny
 • System oparty na renomowanych podzespołach marki Hunter
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w ciągu 72 godzin od zgłoszenia
 • Precyzyjny montaż systemu realizowany przeważnie w 3-5 dni
 • Pewność że po zakończeniu prac Twój ogród będzie w idealnym stanie

Sprawdź ostatnie realizacje